تور پاتایا نوروز ۹۶ با ماهان

//تور پاتایا نوروز ۹۶ با ماهان

تور پاتایا نوروز ۹۶ با ماهان

تور پاتایا نوروز ۹۶ با ماهان

تور پاتایا نوروز ۹۶ با پرواز ماهان با قیمت های باورنکردنی در هتل های لوکس شهر پاتایا تخفیف ویژه خرید تور در اسفند ماه است

 

تعطیلات نوروز فرصت مناسبی برای سفر و گردشگری در پاتایا است، سایت تور تایلند نیز مانند هر سال برگزار کننده و مجری تورهای نوروزی پاتایا با کیفیت بالا در تایلند و دیگر شهرهای این کشور است.
تور های نوروزی پاتایا با بالا ترین تنوع شامل تورهای اقتصادی و لوکس به سراسر کشور تایلند است که به صورت پکیج تور تایلند و یا رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل و خدمات مسافرتی قابل ارائه است.

در زیر لیست منتخبی از محبوب ترین تورهای نوروز تور تایلند ۹۶ ارائه شده است. تور نوروز ۹۶ را می توانید به صورت آنلاین از طریق وب سایت تور تایلند و یا با تماس با علیرضا تور از هم اکنون رزرو و خریداری نمایید.

تور پاتایا عید ۹۶ با ماهان

تور پاتایا عید ۹۶ با ماهان

علیرضا تور همانند هر سال تور نوروز پاتایا ۹۶ را هرچه با شکوه تر برگزار می نماید. تور پاتایا نوروز ۹۶ به طور کاملا اختصاصی توسط ما برگزار می گردد که شامل تور تایلند ، تور پاتایا ، تور پوکت ، تور بانکوک ، تور سامویی  می باشد که هتل ها به صورت گارانتی شده می باشد.

و پروازها چارتر و گارانتی ما بوده. تمام تلاش ما بر آن است تا خاطره ای خوب را در ذهن شما مشتریان عزیز در تور پاتایا نوروز ۹۶  را به جا بگذاریم. ضمن تشكر از حسن انتخاب شما اين اطمينان را به شما مي دهيم كه تور نوروز ۹۶ را با بهترين كيفيت و بهترین قیمت برگزار نماییم