تور بانکوک

//تور بانکوک

تور بانکوک

تور بانکوک

بانکوک بزرگترین مقصد گردشگری در جهان است و همه ساله بیشترین مقدار جذب توریست را به خود اختصاص میدهد! البته عجیب هم نیست! زیرا زیبایی های این شهر پایان ندارد!

در هر گوشه ای از شهر بانکوک جنب‌وجوش وجود دارد. معابد پر‌زرق‌و‌برق، رستوران های بین المللی و تایلندی، پارک های چشم نواز!

بدون شک سفری به یاد ماندنی برایتان رقم خواهد زد!

محله چینی ها یکی از جذاب‌ترین نقاط شهر بانکوک است!

رفتن به محله چینی ها با قایق های مخصوص بسیار جذاب تر هم خواهد بود. مراکز خرید بزرگ و لوکس، بوتیک های معروف و فروشگاه های کوچک و زیبا، جذابیت این شهر را دوبرابر کرده است. در بانکوک، هم هتل های لوکس و مجلل دراختیارتان است،

هم هتل های معمولی و ارزان، که هر دو نوع، دارای کیفیتی در سطح جهانی هستند! مردم خونگرم بانکوک با رفتار محبت آمیز خود، تجربه ای به یاد مادنی را برایتان رقم خواهند زد.
بانکوک و زیبایی هایش منتظر شما هستند!

بانکوک پایتخت تایلند ، که مقصد گردشگران بسیاری از سراسر جهان است. بین مردم تایلند با نام شهر فرشتگان نیز خوانده می شود و به علت داشتن بیش از چهارصد معبد بودایی بی نظیر و رودخانه و کانال های بسیار  شهرت زیادی  دارد. از آنجایی که مردم این شهر به غذا خوردن بسیار علاقه دارند. گوشه و کنار خیابان های بانکوک مملو از دستفروش هایی است که غذاهای مختلفی را می فروشند و بوی آنها در هوا به مشام می رسد ! وسایل نقلیه در این شهر شامل تاکسی ، توک ، ترن ، موتور و اتوبوس می شوند.

قیمت تور بانکوک

قیمت تور های بانکوک به چند دسته تقسیم میشود مهمترین مسئله ایی که در انتخاب تور بانکوک باید در نظر داشته باشید هتل و محل اقامت است.

آیا هتل که در تور بانکوک انتخاب میکنید ۵ ستاره است یا ۴ ستاره یا تور بانکوک ارزان هم میتوانید انتخاب کنید در هتل سه ستاره.

درج دیدگاه